Aktualności

Bramkarz Bohaterem vol.2

• autor: Admin!, 2013-09-22 14:59

Wczoraj rozegraliśmy mecz 5 kolejki Centralnej Ligi Juniorów.
Naszym rywalem była utytułowana Cracovia Kraków, z którą zmierzyliśmy się na wyjeździe.
Już na początku, mecz źle się dla nas ułożył, bo straciliśmy bramkę po stracie piłki Tura w środku pola, za sprawą Pawła Piątka.
Nie zraziliśmy się tym i zaczęliśmy próbować wyrównać i tak też się stało, wrzutka Tura w pole karne, a Klaudiusz Wnuk z dwoma obrońcami Cracovii obraca się z piłką i kieruje futbolówkę do siatki i mamy 1:1. Przez dłuższy okres nic nadzwyczajnego na boisku się nie działo, lecz 5 minut przed przerwą, świetnym podaniem Damian Waliłko uruchamia Patryka Dybkę i mamy 1:2.
Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani by wywieźć z Krakowa 3 punkty, lecz już na samym początku mamy pod górkę, bo w polu karnym faulowany jest Ropski za sprawą Niedbały, ale po raz kolejny świetną interwencją popisuje się Krzysztof Płoskoń i on wyrasta na kolejnego bohatera meczu, przypomnijmy że tydzień temu także obronił rzut karny w meczu z Koroną Kielce. Pod koniec meczu cofnęliśmy się do głębokiej defensywy i staraliśmy się wybijać przeciwników z rytmu. Próbowaliśmy wychodzić z kontrą i tak się stało parę razy, lecz kończyło się to faulami zawodników Craxy, wreszcie ostatni gwizdek sędziego pana Bartosza Szafrana z Wrocławia i wywozimy z trudnego terenu komplet punktów.

Skład: Płoskoń - Kloc, Sołek(C), Górski, Niedbała(50' Olko) - Wnuk(70' Cholewa), Tur, Kwiatkowski(80' Sobala), Dybka(55' Kowal) - Siudak, Waliłko