Skład: Płoskoń - Kloc, Sołek(C), Samołyk, Kośmider( 46' Partyka) - Kowal, Kwiatkowski, Niedbała( 46' Siudak), Malinowski( 82' Sobala) - P.Tur, Grabowski

Bramki:
Stal- Tur 30', Kloc 55' |  Górnik- Samobój 53'

Więcej w rozwinięciu--->>>>

Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy mecz 2 kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych 13/14.
Przed meczem nastąpiło wręczenie pucharu za zajęcie pierwszego miejsca w lidze podkarpackiej.
Od początku naszym celem było wygrać to spotkanie i tak też się stało, lecz nie było to łatwe. Drużyna Górnika od początku narzuciła swoje granie, my się tym nie przejmując zaczęliśmy atakować prawą jak i lewą stroną boiska. W końcu na osiemnastym metrze faulowany jest Patryk Tur, także on podszedł do rzutu wolnego i wygrywamy 1;0. Przed przerwą mieliśmy jeszcze dwie dogodne sytuacje które zmarnował Tur oraz Grzegorz Kowal i do przerwy schodziliśmy przy stanie 1;0.
W drugiej połowie Górnik starając odrobić straty zaczyna śmielej atakować i to przynosi im bramkę, z lewej strony zawodnik z Łęcznej wrzuca w pole karne, a samobójcze trafienie zalicza Kamil Samołyk, który rozegrał dzisiaj na prawdę dobre spotkanie. To był najważniejszy moment tego spotkania że nie zraziliśmy się tą straconą bramką i staraliśmy się strzelić zwycięską bramkę, tak też się stało wrzutka w pole karne Tura, a tam niezawodny Piotr Kloc od zadań specjalnych strzela na 2;1. Pod koniec meczu dwie czerwone kartki zobaczyli zawodnicy z województwa lubelskiego.

Następne spotkanie nasz zespół rozegra w Mielcu z tamtejszą Stalą.